Filtre

Şehir

Cinsiyet

Hizmet

Uzmanlık Derecesi

Uzmanlık Alanı

Jinekoloji

Jinekoloji bölümüne başvurduğunuz zaman;

 • Menopoz,
 • Osteoporoz,
 • Doğum kontrol yöntemleri,
 • Riskli gebelik,
 • Normal gebelik,
 • Jinekolojik kanserler,
 • Tüp bebek tedavisi,
 • Kadın hastalıklarına sebep olan enfeksiyonlar,
 • Kasık ağrıları,
 • Ultrasonografik incelemeler,
 • Kolposkopi

Gibi pek çok konuda hizmet almanız mümkündür. Kadınların ergenlik dönemlerinden başlayarak düzenli aralıklarla sağlıkları için test yaptırması gerekmektedir. Rutin kontroller ve alanında uzman olan doktorlar sayesinde oluşabilecek olan hastalıklar için de her türlü önlem alınmaktadır.

Jinekoloji Bölümü

Jinekoloji bölümü, doğum süreci en iyi şekilde gerçekleştiğinde, bebeklerin sağlıklı olmaları için de çok iyi bir bakım gerçekleştirmektedir.  Bakım yanında bebeklere şefkatli bir şekilde yaklaşılması, bu bölümün ana hedeflerinden biridir.

Doğum gerçekleştikten sonra pediatri polikliniği ile ortak bir çalışma yürütülmektedir. Kadın doğum uzmanlarına en sık başvurulan konulardan biri de menopoz ve osteoporoz dönemidir.  Menopoz dönemi, gebelikte olduğu gibi oldukça hassas bir yaklaşım sergilenmesi gereken bir dönemdir.

Menopoz dönemlerinin hem rahat hem de daha sağlıklı bir şekilde geçmesi için, uzman doktorlar devreye girmektedir. Menopoz durumuna bağlı olarak kemik erimesi olarak da adlandırılan osteoporoz gerçekleşebilmektedir. Bunun önlenmesi için ve hastaları en az şekilde etkilemesi için çalışmalar yürütülmektedir.

Jinekolojik bir kanser söz konusu olduğunda da uzman doktorların hastaya hızlı bir şekilde müdahale etmesi gerekmektedir. Kanserin her türlüsünün erken tanısı çok önemlidir. Son olarak da tüp bebek süreci için kadın hastalıkları uzmanına başvurmanız gerekmektedir.

E-Konsültasyon Hizmeti

E-konsültasyon hizmeti, gebelik süreçleri ve kadın hastalıkları konusunda sık tercih edilen bir uygulamadır.

Bazı kadınların gebelik dönemleri diğer kadınlara oranla daha zor geçebilmektedir. Hareket etmek ve herhangi bir şey yapmak zorlaşabilmektedir. İşte zor geçen gebeliklerde genelde yatarak sürecin bitmesi beklenmektedir. Dışarı çıkmakta zorlandığınızda, yapmanız gereken tek şey online randevu almaktır.

Alanında uzman olan jinekologlarımızdan, genel süreç ve merak ettiğiniz her konuda bilgi almanız mümkündür. Uzman birinden de bilgi aldığınızda içiniz daha rahat edecektir. Sadece gebelik konusunda değil farklı bir hastalık için de hastanede test yaptırmış olabilirsiniz. Bu testlerin sonuçlarını öğrenmek ve bilgi almak için hastaneye kadar gelmenize gerek yoktur. Doktorlarımızla online görüşme gerçekleştirerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Farklı bir şehirde yaşadığınız için, adını sıkça duyduğunuz bir jinekolog ile de aynı şekilde görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

Sitemize giriş yaparak alanında uzman doktorlarımızdan birini seçebilir ve dilerseniz ücretler hakkında da detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, geçmiş olsun dileriz.